Prester & Ansatte

Sogneprest: p. Phu Thanh Nguyen

Telefon: 51 51 70 20
E-Post: Nguyen.Thanh.Phu@katolsk.no

Denne blide sørlendingen har det overordnede ansvaret for alt som skjer i menigheten.

Se profilen til p. Phu på katolsk.no

Kapellan: p. Henry Thura Zaw Min

Mobil: 47 48 68 74
E-Post: Henry.Zaw.Min@katolsk.no

p. Henry jobber både med norsk, engelsk og burmesisk sjelesorg i menigheten. Han er selv fra Burma (Myanmar) og har også ansvaret for burmesere i hele bispedømmet.

Les mer på katolsk.no…

majcher

Kapellan: p. Elizeusz Ryszard Górski

Mobil: 51 51 70 20
E-Post: Elizeusz.Gorski@katolsk.no

p. Elizeusz har nettopp kommet til Norge og snakker best polsk og italiensk. Ansvarlig for polsk sjelesorg i menigheten.

Les mer på katolsk.no..

roldan

Kapellan: p. Juan Carlos Roldan

Mobil: 94 97 00 14
E-post:Juan.Carlos.Roldan@katolsk.no

p. Juan Carlos har vært med oss i flere år, og jobber både med norsk, engelsk og spansk sjelesorg. I tillegg til den spanske gruppen her, har han ansvar for de spansktalende i Bergen.

Les mer på katolsk.no...

annek

Diakon: Josef Ottersen

Mobil: 478 75 012
Epost: josef.ottersen@katolsk.no

Josef skal ha sitt praktikum her, i første omgang frem til sin prestevielse 23. juni. Diakonen kan lese Evangeliet, preke, døpe, vie ektepar, gå med sykekommunion, ta begravelser og samtaler. Han vil se ektra til ministranter og unge voksne.

Les mer på katolsk.no...

Diakon Lai

Diakon: Lai Le Van

Mobil: 489 90 277
Epost: Le.Van.Lai@katolsk.no

Lai har vært aktiv som kirketjener og sakristan i en mannsalder. Som permanent diakon vil han fortsette å tjene kirken med kjærlighet.

canizales

Sekretær: Johanna Canizalez

Telefon: 51 51 70 20 / 918 85 622
Epost: stavanger@katolsk.no

Les mer på katolsk.no...
Anne Kristine Katekese Koordinator/Caritas Koordinator:
Anne Kristine Ekroll
E-Post: anne.kristine.ekroll@katolsk.no
katherine Barne & Ungdomsarbeider:
Katherine Esquivel
Telefon: 51 51 70 20 | Mobil: 40 29 22 72
E-Post: katherine.esquivel@katolsk.no
quezada Regnskapssekretær:
Sandra Quezada
Mobil: 94 97 01 48
E-Post: Sandra.Quezada@katolsk.no
Mer...

 

liz

Kantor:

Liz Maine

anna

Renholder:

Anna Zajaczkowska

oscar

Vaktmester:

Oscar Arpotela Barcelo

Menighetskontoret


St. Svithun Katolske Menighet
St. Svithuns gt. 8
4005 Stavanger
Tlf. 51 51 70 20,
kontonummer 3000 16 26252

Mandag-Fredag
Kl. 09:00-15:00

Øvrige Ansatte:

Organist:
Zbigniew Slaby

Gjesteprester:

Filippinere:
Amando Alfaro
Amando.Alfaro@katolsk.no
Mobil: 47 31 47 94

Kroater:
Marinko Pervan
Marinko.Pervan@katolsk.no
Mobil: 94 78 84 82

Litauere:
Oskaras Petrask Volskis
Oskaras.Volskis@katolsk.no
Mobil: 96 81 27 38